Шкільний туризм як важливий засіб виховання, оздоровлення та дозвілля

   Все більшого поширення серед виховання учнівської молоді набуває туризм. Він має велике значення, яке з часом буде все більше зростати.

    9 вересня у Пологівському НВК з нагоди Всесвітнього дня здоров'я провідними фахівцями з екологічної освіти та рекреації Гетьманського національного природного парку Сусловою Оксаною та Сталинським Валентином організовані та проведені вже традиційні у вересні змагання зі спортивного туризму серед учнів 2-9 класів. 4 команди, 4 станції та декілька годин титанічних зусиль зробили свою справу. Діти пізнавали нове, згадували те, що знали, згуртовувались і впевнено йшли до перемоги.

  Мета змагань - розвиток і подальше впровадження шкільного туризму як важливого засобу виховання, змістовного дозвілля та відпочинку дітей , популяризація туризму як виду спорту та здобуття учнями знань, умінь, навичок, необхідних для повсякденного життя.

   Туризм має особливе значення для виховання в усіх країнах, де дбають про підростаюче покоління.

Шкільний туризм як важливий засіб виховання оздоровлення та дозвілля 1Шкільний туризм як важливий засіб виховання оздоровлення та дозвілля 2Шкільний туризм як важливий засіб виховання оздоровлення та дозвілля 3