Бережіть природу!

 Бережіть природу 1Бережіть природу 2   “Бережіть природу" лунає звідусіль. Але спершу її треба полюбити! Мандри та захоплива дружба з довкіллям — ось вірний шлях... Відчути себе частиною Великого задуму – це дивовижні відчуття.  Чим більше знаєш про природу, тим більше її любиш і тим щасливішим стаєш сам. 

  Зустрічі вихованців гуртка "Спортивний туризм" Охтирськоо міського центру позашкільної освіти -Малої Академії Наук (керівник Сталинський Валентин) з провідним фахівцем з екологічної освіти Гетьманського національного природного парку Сусловою Оксаною кожного разу є тематичними. У рамках природоохоронної акції "Не пали - компостуй!" туристи підкреслили головне: чим більша обізнаність людей, тим кращий результат. Тому кожен взяв зобов'язання роздати листівки та нагадати батькам, сусідам, знайомим про шкідливість спалюваного листя.

   Підвищення рівня обізнаності щодо біорізноманіття та туристичного потенціалу Охтирщини та зростання екологічної свідомості  - саме це треба виховувати у підростаючого покоління .

   Бережіть природу!