Творчо, креативно, актуально!

   Чи можна створити відчуття свята напередодні Нового року без дорогих прикрас та знищення дерев? Звичайно ж, можна! Це зовсім не складно зробити своїми руками, не завдаючи шкоди природі. Композиції з природного матеріалу набувають усе більшої популярності. Саме навколо цієї ідеї й об’єднались Гетьманський національний природний парк, КЗПО «Палац дітей та юнацтва» Тростянецької міської ради, Нескучанське лісництво державного підприємства «Тростянецьке лісове господарство» та Тростянецька публічна бібліотека, створивши умови, в яких кожна дитина може застосовувати на практиці отримані знання, вміння і навички. Ось тоді таке заняття стане справжнім полем для творчості!

   23 грудня у Тростянецькій публічній бібліотеці було проведено Майстер-клас зі створення новорічних святкових композицій. Усі учасники заходу збагатилися знаннями про те, як повинен дотримуватися баланс поєднання відтінків і комбінацій різних рослин та як правильно декорувати композиції гілочками, ягодами, шишками та сухоцвітами. Усі активно працювали, проявляючи свою творчість, поєднуючи гілочки ялівцю варієгата, китайського, скельного, козацького, ялини аянської, тису ягідного, магонії піддуболистої, самшиту вічнозеленого, верби мацудана, туї спіралевидної та західної, які виглядають стильно та зберігають гарний вигляд ще дуже довгий час. Тепер чудові композиції будуть прикрашати приміщення бібліотеки та радувати її відвідувачів. Ось так легко на проведеному заході поєдналися дитяча креативність та екологічне виховання.

Творчо креативно актуально 9Творчо креативно актуально 10Творчо креативно актуально 12Творчо креативно актуально 13Творчо креативно актуально 1Творчо креативно актуально 6