Встановлено щорічну заборону на лов річкових раків

   

Заборона на лов річкових раків

   Відповідно до статті 21 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», «Проекту організації території Гетьманського національного природного парку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів», затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 31.12.2013 року № 562, рішенням науково-технічної ради Гетьманського національного природного парку від 21.01.2022 №1-2022, встановлено щорічну заборону на лов річкових раків  на водоймах в межах Гетьманського національного природного парку у період з 01 грудня по 30 червня та з 01 серпня по 10 жовтня. У 2022 році заборона вступає в силу з 01 березня та діє в межах визначених вище періодів.

   

   Для довідки:

   За порушення вимог режиму охорони територій та об'єктів природно-заповідного фонду передбачена адміністративна відповідальність від 153 до 408 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, та за грубе порушення правил рибальства від 340 до 680 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника. Крім того порушнику доведеться сплатити збитки за кожного виловленого рака річкового.

   Детально з «Режимом використання водойм для здійснення любительського і спортивного рибальства в межах Гетьманського національного природного парку» можна ознайомитись за посиланням: http://www.getmanski.info/index.php/ukr/territories/zonuvannya-teritoriji/do-vidoma-ribalok/443-do-vidoma-ribalok