Навчання впродовж життя

Уперше поняття "навчання впродовж життя” (“lifetime learning”) з’явилось у роботах британських учених на початку ХХ століття. А вже наприкінці 90-х Європейський Парламент і Рада Європи взяли цю концепцію за основу нової освітньої політики, щоб допомогти фахівцям навчитися підлаштовуватися до умов змінного ринку праці. навчання потрібне не лише, щоб знати, але й щоб вміти знайти необхідні знання і знати, як їх примінити.
Для зацікавлених фанатів науки відбулася інтерактивна лекція "Хижі рослини", на якій була присутня провідна фахівчиня з екологічної освіти Гетьманського національного природного парку Суслова Оксана. Учасники лекції дізналися про те, чому рослини пускаються берега та споживають інші організми; про вигадані історії хижих рослин; познайомились з принципами побудови ловчих пасток;
- дізнались, як багато хижих рослин на нашій планеті; побачили хижі рослини;
-дізнались про найновіші дослідження в галузі вивчення рослин-хижаків.
Практично всі комахоїдні рослини України є рідкісними видами її флори, адже це переважно мешканці боліт, заболочених лук, водойм. Основними регіонами їх зростання в Україні є Полісся, насамперед Західне і Центральне, та Карпати. У флорі України наявні 4 роди комахоїдних рослин, до них належать 12 видів комахоїдних рослин. В Україні майже всі види рослин-хижаків занесені до Червоної книги України.

Навчання впродовж життя 1Навчання впродовж життя 2Навчання впродовж життя 3