Зробимо годівнички для нашої синички

Зробимо годівнички для нашої синички 1         За ініціативи Гетьманського НПП на базі Охтирської ЗОШ №4 відбувся майстер-клас по виготовленню годівниць «Зробимо годівнички для нашої синички».

       Все про синиць їм розповіла спеціаліст з екологічної освіти - Оксана Суслова. Діти дізналися про пташок нашого краю, а найбільше про синичок, які, з наближенням холодів, прилітають ближче до людських осель, з надією на допомогу з кормом.

       Діти дізналися, які бувають синички, як вони з’являються на світ, коли починають літати, що полюбляють їсти. Взимку вони шукають насіння, крихти хліба і шматочки сала. «Покорми синицю взимку, а вона згадає тебе влітку». З приходом весни ці птахи переселяються у ліси, сади, поїдаючи гусінь, комах, чим приносять неоціненну користь.

   Учні продовженого дня не тільки прослухали цікаву розповідь, переглянули презентацію, відеоролик, а й власноруч виготовили годівнички, адже про них вони тепер знають чимало. А потім дружно пішли шукати місце для годівничок, щоб насипати їм крихт від свого сніданку і насіння.

А ще школярики знають, що не можна кидати жуйки на землю, бо птахи, переплутавши з крихтами хліба , клюють її, в результаті чого дзьобики злипаються і пташка може загинути.

   І тепер кожного дня птахи знайдуть собі корм і захист від холоднечі.