Замість ялинки – зимовий букет

5 січня 2023 року у Комунальному закладі позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» підвели підсумки міської виставки-конкурсу новорічних композицій «Замість ялинки – зимовий букет» у рамках проведення акції «Збережемо ялинки разом!».
У конкурсі взяли участь 57 учасників з 13 закладів освіти. До конкурсу долучилися не тільки діти, але й їхні керівники, педагоги та батьки.
Слід відзначити, що всі конкурсні роботи відповідають тематиці виставки, мають естетичний вигляд та спрямовані на збереження ялинок. Дитячі роботи, зроблені з задоволенням і любов’ю, зможуть прикрасити оселю і створити святковий настрій не гірше, ніж жива лісова красуня.
Комісія визначила кращих у всіх номінаціях. Переможці відзначені грамотами та подарунками від Гетьманського національного природного парку, як співорганізатор конкурсу.

Замість ялинки зимовий букет 1Замість ялинки зимовий букет 2Замість ялинки зимовий букет 3Замість ялинки зимовий букет 4Замість ялинки зимовий букет 5Замість ялинки зимовий букет 6