Нам є що охороняти і захищати

6 січня 2023 року фахівці відділу екологічної освіти та рекреації Гетьманського НПП Михайло Обідець та Віктор Гонтаренко зустрілися з колективом бібліотеки Великописарівської селищної ради для презентації і передачі книги «Скарби природи Ворсклянського краю». Ця книга написана колективом авторів, серед яких Микола Петрович Книш, к.б.н., Сергій Михайлович Панченко, д.б.н., наш земляк, випускник Великописарівської школи Олег Юрійович Скляр та інші.
В книзі дана характеристика природних умов Гетьманського парку, що розташований в Охтирському районі Сумської області , піднімається питання збереження довкілля і екологічні загрози від російської агресії.
Надана інформація про рельєф, клімат, грунти, водні ресурси, різноманіття рослинного і тваринного світу, охоронювані та рідкісні види, об’єкти природно-заповідного фонду.
Книга пробуджує краєзнавчий та екологічний інтерес і буде корисною для освітян, школярів, студентів, натуралістів та всіх, кому не байдуже наше природне надбання і повноцінне, здорове довкілля.

Нам є що охороняти і захищати 1Нам є що охороняти і захищати 2Нам є що охороняти і захищати 3