Як вберегти природу?

   Вироби з пластику, зокрема пляшки ввійшли у наше життя різко й надовго.. Пластикова тара має дуже тривалий термін розпаду. Вона чи то пак матеріал, з якого вона зроблена, практично не піддається утилізації, а спалювати її небезпечно. Отож, постають одвічні питання – що робити, як вберегти природу?
   До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який весь світ відзначає 5 червня, провідний фахівець з екологічної освіти Наталія Кварта завітала на відкриття лаунж-зони для дітей «Бібліотека під липами – територія розваг та відпочинку» до Охтирської центральної публічної бібліотеки де провела екологічний майстер-клас «Друге життя пластиковій пляшці». Під час заняття діти дізналися, що під впливом сонячного світла, повітря та води розкладання пластику складає кілька сотень років, про величезну шкоду яку завдає пластик довкіллю, і найголовніше, чим можна замінити вироби з пластику в повсякденному житті. Разом з дітьми ми дали друге життя пластиковій пляшці, виготовивши разом цікаві горщики для квітів.
   Використані пластикові пляшки краще не викидати у сміття, а здавати на переробку з метою подальшого їх застосування у різних галузях промисловості. Збережемо природу разом!

Як вберегти природу 1Як вберегти природу 2Як вберегти природу 5