Пухнасті друзі

   Всесвітній день домашніх тварин відзначається щорічно 30 листопада. Це свято присвячено відданим і люблячим «братам нашим меншим», які потребують теплоти та турботи. Офіційно воно було затверджено у 1931 році у Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників захисту тварин. Головна мета свята — розвинути в людях почуття відповідальності за живих істот й вкотре нагадати суспільству про те, що «воно несе відповідальність за тих, кого приручило».
   29 листопада провідний фахівець з рекреації Юлія ГРАНКІНА провела еколого-пізнавальний захід присвячений цьому дню. Школярі із задоволенням підтримували бесіду,розповідаючи про своїх домашніх улюбленців. Наприкінці заходу всім охочим було запропоновано поділитися власним фото із тваринкою.
   Домашні тварини, які живуть пліч-о-пліч з людиною, постійно потребують її підтримки, турботи та догляду. Але натомість вони дарують нам свою любов та відданість. Домашній улюбленець часто замінює своєму господарю близьку людину, рятуючи від самотності та смутку, знімаючи стрес, а іноді й захищаючи від ворогів.

                Пухнасті друзі 1     Пухнасті друзі 2     Пухнасті друзі 3