Всесвітній день водно-болотних угідь.

Що ж таке водяно-болотні угіддя? Для чого вони потрібні? На ці та інші питання розповіла гостям Охтирської центральної публічної бібліотеки провідний фахівець з екологічної освіти Гетьманського НПП. Також малеча дізналася, що водно-болотні угіддя діють як природні очисні споруди. Вони фільтрують забруднення з води, поглинають токсини і збагачують воду киснем. Угіддя затримують осади й покращують якість води, що важливо для питного водопостачання. Також це домівка для мільйонів видів рослин, тварин, птахів, риб та комах.
На завершення діти переглянули коротеньке відео про життя одного із мешканців водно-болотних угідь та виготовили яскравих черепашок із паперу.

  Щорічно 2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь. До цього дня бібліотекар Рудіченко Юлія представила відвідувачам-дітям книжково-ілюстративну виставку «Жителі болотних угідь».
   Присутні переглянули запропоновані видання, відгадували загадки про жителів боліт. Цікавинкою заходу стали голосні читання казок «Жаба й віл», «Ворона і рак», «Бузько і жаба».

   Всесвітній день водно болотних угідь 1Всесвітній день водно болотних угідь 2Всесвітній день водно болотних угідь 3