Фестиваль Європейського кіно

   Фестиваль Європейського кіноВ рамках Фестивалю Європейського кіно, ініційованого Представництвом ЄС в Україні, 22 червня Пункт європейської інформації розпочав показ фільмів в Охтирській центральній міській бібліотеці. Фестиваль пропонує ближче познайомитися з кращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС. Проект створений з метою популяризації європейського мистецтва кіно. У програму Фестивалю Європейського Кіно увійшли фільми-події: призери Каннського кінофестивалю, хіти європейського прокату, номінанти на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм.

   До Фестивалю долучилися наші партнери - представники Гетьманського національного природного парку,   надавши  мультимедійне обладнання для можливості здійснювати перегляд фільмів  широкою  глядацькою аудиторією. 

   Розпочався Фестиваль  фільмом «Одіссея», який присвячений видатному  французькому досліднику Світового океану, фотографу, режисеру, винахіднику, автору великої кількості книг і фільмів -  Жаку-Ів Кусто. Історія легендарного Жака-Іва Кусто  «Одіссея» – наймасштабніший пригодницький проект сучасного французького кіно. Історія героя, який відкрив людству «другий космос». Його експедиції надихнули мільйони, хоча  головна подорож залишилася таємницею. Першопроходець. Мрійник. Бунтар. Легендарний Жак-Ів Кусто: його корабель, його відкриття, його справжня Одіссея.

 

Журавель Наталія,

координатор Пункту Європейської інформації

Охтирської МЦБС