Відзначили День водно-болотних угідь. (Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст)

        наук практ1    Гетьманський національний природний парк 2 лютого провів науково-практичний семінар «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст», який пройшов у актовій залі Тростянецького палацу дітей та юнацтва.

             У роботі семінару прийняли участь науковці Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Гетьманського національного природного парку, представник Боромлянського міжрайонного управління водного господарства, команди вихованців Великописарівської станції юних натуралістів (кер. Драгун З.П., Мовчан О.М.), Охтирського міського центру Малої академії наук та учнівської молоді (кер. Хорошун В.В.), Тростянецького палацу дітей та юнацтва (кер. Лантух О.В.).

             На семінарі обговорювалось питання важливості екосистем водно-болотних угідь для підтримки здорового та екологічно безпечного навколишнього природного середовища в містах та населених пунктах. По завершенню семінару було проведено командні змагання юних учасників на тему заходу: «Водно-болотні  угіддя  для нашого  майбутнього - стале  джерело засобів  для  існування», яка підкреслює важливість водно-болотних угідь як джерела основних засобів для  існування та забезпечення добробуту людей. За результатами проведених заходів та підсумками екологічної гри - конкурсу були визначені та нагороджені переможці.

наук практнаук практ 1наук практ 2наук практ 3наук практ 4наук практ 5наук практ 6наук практ 7наук практ 8наук практ 9наук практ 10наук практ 11