Життя в гармонії з природою

  камянська зошкамянська зош1Багата і щедра природа України. Вона є джерелом фізичного і морального здоров’я людини , неодмінною умовою суспільного розвитку. Коли ми говоримо про природу, у кожного в уяві постає куточок рідного краю, безмежна небесна блакить, зелень трав, чистота синіх вод.

   За всю попередню історію людство дбало про майбутні покоління і прагнуло всіма засобами створювати такі умови навчально-виховного процесу,щоб навчити дітей розумно господарювати та вміти правильно поводитись у довкіллі. 26 вересня заступник начальника відділу екологічної освіти Гетьманського національного природного парку Євдокимова Н. провела для учнів 5-9 класів Кам’янського закладу загальної середньої освіти екологічний урок на тему «Життя в гармонії з природою». Школярі більше дізналися про загадковий світ природи Гетьманського національного природного парку, ознайомилися з правилами природокористування, екологічним станом довкілля та його впливом на здоров’я людини.

   Головне завдання цього заходу було привернути увагу дітей до актуальності екологічної проблеми сучасності, прививати вміння любити свій край та вивчати його. По завершенню заняття активні учасники заходу отримали невеличкі сувеніри від Гетьманського національного природного парку, а юний біолог Захарченко Володимир був відзначений навчально-методичним посібником «Розуміючи - оберігай».

   Дбаючи про майбутнє, навіть найменший крок, зроблений по охороні природного середовища, дуже важливий.