Вивчаємо лисиць

Вивчаємо лисиць24 травня 2019 року у Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1: 4-В клас ( кл.кер. Требухова Ольга Михайлівна) пройшов урок природознавства присвячений неймовірно розумній і кмітливій тварині – лисиці. Провідний фахівець з екологічної освіти Гетьманського НПП Зуза Ірина провела урок з метою: закріпити, розширити, узагальнити знання дітей з даної теми; розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки; розвивати мислення, пам’ять; виховувати любов до природи та турботливе ставлення до тварин.

Лисиць вважають одними з найкрасивіших і найтаємничіших лісових тварин. Їхнє густе хутро і пухнастий хвостик можуть бути і вогненно-червоними, і кольору сталі, і, навіть, білосніжними, це залежить від місця їх географічного поширення.Насправді ж це дуже різноманітний і адаптивний рід тварин, всі представники якого прекрасного пристосовані до проживання саме в тому середовищі, де вони знаходяться. А лисиць, повірте, багато по всьому світу і далеко не всі вони руді! Побачивши цю чудову тваринку просто неможливо не закохатися в неї.

Лисиця - не всяких сумнівів цікава тварина нашої планети, звір, який є синонімом хитрощів. І, до речі, абсолютно заслужено – лисиці дійсно не тільки розумні, але хитрі, що і дозволяє їм виживати в суворій природі. Незважаючи на те, що цивілізація активно поширюється, лисиці досі успішно живуть у лісах, оточених містами і селами, при цьому практично не попадатися на очі своїм ворогам – людям.