Шануймо хвойні дерева!

   З 16 по 26 грудня 2019 року у Охтирській ЗОШ № 2 (1-Б кл., кл. кер. Колодяжна Оксана Сергіївна, 3-А кл., кл. кер. Хоруженко Ірина Генадіївна, 3-Б кл., кл. кер.Воропай Галина Іванівна) та Охтирській ЗОШ №3 (2-В кл., кл. кер. Верескун Наталія Миколаївна) пройшли екологічні уроки, присвячені хвойним деревам, які провела провідний фахівець з екологічної освіти Гетьманського НПП Зуза Ірина.Мета уроків: ознайомити учнів з особливостями хвойних рослин, їх будови; розвивати вміння порівнювати, аналізувати і робити висновки; впізнавати рослини на малюнках та в живій природі; виховувати відповідальність, шанобливе та дбайливе ставлення до рослин.

   Ще за давнім звичаєм Новорічні свята, слід зустрічати з ялинкою - символом вічності та довголіття. Лісова красуня приносить до кожної хати не лише святкову урочистість, але й свіжий, духмяний лісовий запах. Та все-таки найбільш велична вона у своєму природному середовищі - лісі, де й приносить величезну користь. Ялини повинні втішати нас не лише протягом кількох тижнів - ці красуні мусять існувати для наших нащадків.

   Кожен розуміє, що заклик зберегти від загибелі більше ялинок кожної зими повинен бути закликом власного серця, свідомого ставлення до найдорожчого - довкілля. Це стосується всіх лісових насаджень - особливо Новорічної красуні її величності ялинки.

   Пам'ятаймо: ялинку треба берегти. Вона дуже потрібна нашому господарству: очищує повітря, яким дихаємо, милує своєю красою наше око влітку і взимку і зустріч з нею завжди дарує нам радість спілкування з природою.

Шануймо хвойні дерева 1Шануймо хвойні дерева 2Шануймо хвойні дерева 3Шануймо хвойні дерева 4Шануймо хвойні дерева 5Шануймо хвойні дерева 6