Екскурсія до Музею лісу

   Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряді найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

   30 січня за співпраці Тростянецького лісового господарства, Гетьманського національного природного парку та Тростянецького Палацу дітей та юнацтва для вихованців гуртка «Юні скаути» була організована екскурсія до Музею Нескучанського лісництва, метою якої було формування у підростаючого покоління природоохоронної свідомості, любові до рідного краю та виховання шанобливого ставлення до працівників лісового господарства.

   Помічник лісничого Нескучанського лісництва ДП Тростянецький лісгосп Красніков Михайло Олексійович провів дуже цікаву та змістовну екскурсію музеєм, де діти мали можливість побачити найдавніші знаряддя для ведення лісового господарства, зразки деревини, ознайомитися з представниками флори і фауни Сумщини та історією створення лісової галузі Тростянецького лісгоспу. Музей лісу - це місце, де зустрічаються минуле з сьогоденням, проходячи по його залах, відчуваєш дух часів.

Екскурсія до Музею лісу залишила незабутні враження та приємні спогади!

Лісгосп екскурсія 1Лісгосп екскурсія 2Лісгосп екскурсія 5Лісгосп екскурсія 3Лісгосп екскурсія 4Лісгосп екскурсія 6