Стартував фестиваль біологічних колекцій «Природа навколо нас 2020»

   У Тростянецькій публічній бібліотеці за співпраці #Тростянецької міської ради та Гетьманського національного природного парку з 13 по 15 лютого 2020 року успішно стартував #фестивальбіологічнихколекцій «Природа навколо нас». Даний захід має на меті популяризацію знань про природу рідного краю, залучення учнівської молоді до природоохоронної та дослідницької роботи. 

   У перший день після урочистого відкриття заходу свої колекції презентували всі заклади загальної середньої освіти Тростянецької ОТГ та Комунального закладу позашкільної освіти «Палац дітей та юнацтва».

   Другий день фестивалю дуже багатий на зустрічі, гостей, події. Плідним він видався і для експерта Української природоохоронної групи Сергій Панченка та школярів закладів загальної середньої освіти Тростянецької міської ради, у яких він викликав інтерес біологічною грою "Як стати особливим".
⠀  Завітали на фестиваль і гості з сусідніх районів - вихованці Великописарівської станції юних натуралістів та Охтирського міського центру позашкільної освіти "Мала академія наук". ⠀
Велику зацікавленість у гостей викликала виставка біологічних колекцій тростянчан, сама Тростянецька бібліотека, екскурсії до #«Музею лісу» Тростянецького лісового господарства та #Краєзнавчого музею. Всі отримали черговий заряд яскравих вражень та матимуть що згадати про відвідування міста Тростянець.

   У Тростянецькій бібліотеці в межах фестивалю біологічних колекцій презентували наукові книги. Біолог та перекладач Ангеліна Русанова презентувала книги двох авторів у власному перекладі Райнер-Вест "Посадки в пост-природном мире" і Джеймс Хичмоу "Сея красоту", в яких автори пропонують методику створення ландшафтних композицій, засновану на власному досвіді і спостереженнях за природою.

   15 лютого - фінальний день фестивалю біологічних колекцій. Відбулася екскурсія "Природа та історія Тростянця" для делегації з Конотопа, огляд колекцій у публічній бібліотеці та презентація науково-дослідницької роботи вихованців зеленого класу Гетьманського НПП.

   У підсумку фестивалю біологічних колекцій відбулося підведення підсумків фестивалю та обговорення перспектив співпраці у сфері популяризації природоохоронних територій Сумщини.

фестиваль біологічних колекційфестиваль біологічних колекцій 4фестиваль біологічних колекцій 6фестиваль біологічних колекцій 7фестиваль біологічних колекцій 8фестиваль біологічних колекцій 10фестиваль біологічних колекцій 11фестиваль біологічних колекцій 12фестиваль біологічних колекцій 13фестиваль біологічних колекцій 14фестиваль біологічних колекцій 15фестиваль біологічних колекцій 17фестиваль біологічних колекцій 18фестиваль біологічних колекцій 19фестиваль біологічних колекцій 21фестиваль біологічних колекцій 22фестиваль біологічних колекцій 23фестиваль біологічних колекцій 24