Мандрівка у царство дикої природи

  Формування гуманного ставлення до природи, позиції «захисника і друга» – основне завдання екологічного виховання, яке реалізується шляхом розвитку в дітях співчуття, співпереживання  до всіх живих істот на планеті. Природа повинна відкритися перед дитиною, як жива лабораторія, де можна спостерігати і вивчати життя її мешканців.

   З нагоди відзначення «Дня захисту тварин» 4 жовтня та «Всесвітнього дня охорони місць проживання» 6 жовтня, для учнів 1 класів ЗЗСО№3 Тростянецької міської ради (вчит. Гресь І.Й. та Шулєшова З.М.) пройшли екологічні уроки на тему «Мандрівка у царство дикої природи», які провела заступник начальника відділу екологічної освіти Гетьманського НПП Н.Євдокимова. Діти ознайомилися з різноманіттям тваринного світу нашої території, дізналися про цікаві факти з їхнього життя, переглянули відеокліп «Гетьманський НПП Фотопастки», вчилися моделювати сюжетні ситуації, розібралися з проблемними питаннями та мали можливість розповісти про те, що їх найбільше зацікавило. Отримані знання  школярі закріпили на практичних заняттях та провели власні дослідження.

Мандрівка у дике царство природи 1Мандрівка у дике царство природи 2Мандрівка у дике царство природи 3Мандрівка у дике царство природи 5Мандрівка у дике царство природи 6Мандрівка у дике царство природи 4