Довгоочікуваний сезон екскурсій розпочато!

   Ось нарешті і розпочато сезон! 20 травня за співпраці Гетьманського національного природного парку та Сумського національного аграрного університету в рамках виїзного практичного заняття на тему "Ознайомлення з типовими природними комплексами Сумщини та об'єктами ПЗФ» відбулася екскурсія на екологічній стежці «Литовський бір» для студентів - магістрів Китайської народної республіки зі спеціальності «Садово - паркового та лісового господарства», факультет агротехнології і природокористування.

   Із розповідей фахівців відділу екологічної освіти Гетьманського НПП студенти дізналися про загальну територію Парку, які заповідні урочища та пам’ятки природи входять до його складу, чому Парк отримав таку назву, а також історичні факти про Литовський бір, головну окрасу парку р. Ворскла, про рослини, що включені до списку охоронних рослин Сумської області, про складову частину біоценозу лісу, про вплив людської діяльності на поширення низки чужорідних видів рослин.

   Студенти з Китаю цікавилися, придивлялися, фотографували кожну квіточку, травинку, мурашку, набралися цілющої  енергії від реліктових сосен, вдихнули аромат весняних квітів,  познайомилися з живою пам’яткою природи та гарно відпочили цього дня. Весняний день пройшов з користю для всіх!

   А польова каша, цілющий чай та доброзичливе частування завершило цей незабутній, наповнений приємними враженнями світлий день.

Довгоочікуваний сезон екскурсій розпочато 15Довгоочікуваний сезон екскурсій розпочато 4Довгоочікуваний сезон екскурсій розпочато 1Довгоочікуваний сезон екскурсій розпочато 2Довгоочікуваний сезон екскурсій розпочато 9Довгоочікуваний сезон екскурсій розпочато 6