Вакантні посади

   

   Інспектор з охорони природно-заповідного фонду І категорії Охтирського природоохоронного науково-дослідного відділення – дві вакантні посади.

 

Вимоги: неповна або базова вища освіти (бакалавр, молодший спеціаліст) відповідного напряму підготовки без вимог до стажу роботи, наявність військово-облікового документу.

 

Умови праці: повна занятість, 8-ми годинний робочий день, п’ятиденний робочий тиждень за підсумковим обліком робочого часу.

 

Місце роботи: інспектування території Гетьманського НПП в Охтирському районі.

 

Обов`язки: забезпечення додержання режиму охорони територій та об'єктів природно-заповідного фонду України; попередження та припинення порушень природоохоронного законодавства; участь у реалізації природоохоронних заходів щодо збереження, відтворення та раціонального використання природних комплексів; участь у науково-дослідній роботі; участь у екологічних освітньо-виховних заходах; участь у створенні умов для організації ефективного туризму та відпочинку.

 

Заробітна плата: від 6700 грн.

 

Контактна особа: провідний фахівець з кадрів Панаріна Маргаріта Миколаївна, тел./ факс: (05458) 6-66-56, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.